Szanowni Państwo

W systemie zostały naliczone opłaty za wyżywienie w miesiącu LUTYM (z odliczeniem nieobecności z miesiąca STYCZNIA ).

TERMIN PŁATNOŚCI 10 LUTY 2022

Wysokość kwoty do zapłaty można uzyskać:

– logując się do systemu 24we.pl (w przypadku trudności z zalogowaniem proszę o kontakt mailowy z przedszkolem)

– drogą mailową po wysłaniu zapytania na adres mailowy placówki przedszkole_96@interia.pl

Zostanie do Państwa również przesłana wiadomość z systemu(noreply@24we.pl) o kwocie do zapłaty (w dniu naliczenia — po godzinie 18:00)

Opłata za wyżywienie to jedyna opłata ,którą ponosicie Państwo na rzecz przedszkola   z tytułu uczęszczania dziecka do placówki .Jest ona obowiązkowa .

ZASADY ODPŁATNOŚCI : https://przedszkole96.schoolpage.pl/175/

Brak wpłaty skutkuje :

-Lista osób zalegających z opłatami jest przekazywana do Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty

-W przypadku zalegania z płatnościami dziecko może zostać skreślone z listy wychowanków

-Może być również wystawiona decyzja administracyjna dotycząca egzekucji naszych należności

Opłata za żywienie pobierana jest z góry za cały miesiąc z odpisami za poprzedni (proszę bez porozumienia z przedszkolem nie odliczać nieobecności z bieżącego miesiąca )

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE W MIESIĄCU LUTYM