Warunkiem przyjęcia na dyżur wakacyjny  jest   DOKONANIE TERMINOWEJ WPŁATY ZA WYŻYWIENIE

Opłata za wyżywienie w miesiącach wakacyjnych będzie naliczana tak jak co miesiąc.Informacja o naliczeniu opłaty będzie umieszczona na stronie internetowej placówki

(nie będzie rozsyłana przez nauczycieli )

• Wysokość kwoty do zapłaty można będzie uzyskać drogą mailową po wysłaniu zapytania na adres placówki ,jak również sprawdzić logując się do systemu 24we.pl
  • Z systemu 24we.pl na adresy mailowe podane przez rodziców będą wysyłane wiadomości z kwotą do zapłaty

Za lipiec na początku lipca   ( z uwzględnieniem nieobecności dziecka w miesiącu czerwcu) termin płatności  12.07.2021r (data wpływu na nasze konto)

Za sierpień na początku sierpnia  termin płatności 10.08.2021r (data wpływu na nasze konto)

nieobecności za lipiec będą rozliczone w sierpniu

Opłata naliczona będzie wszystkim  dzieciom uczęszczającym  do przedszkola

Rodziców ,których dzieci nie będą uczęszczały do placówki w lipcu i sierpniu  prosimy o  niedokonywanie płatności (po zakończeniu miesiąca zostaną naniesione nieobecności co wyrówna brak opłaty)

Opłata za wyżywienie w miesiącach lipiec-sierpień