został uruchomiony system odpłatności

W dniu 8 września na adresy mailowe mamy dziecka(adresy mailowe podane w systemie rekrutacyjnym)powinna dotrzeć wiadomość z adresu noreply@24we.pl z kwotą do zapłaty (proszę o sprawdzenie spamu )

Osoby ,które nie posiadały kont lub system wygenerował dla nich nowe konta powinny otrzymać wiadomość o poniższej treści :

Witamy,
Informujemy, że w związku z uruchomieniem systemu 24we.pl dla placówki Przedszkole 96, , zostało utworzone nowe konto użytkownika dla Twojego adresu email.
Kliknij tutaj w celu aktywacji konta.
Jeśli ta wiadomość trafiła do Ciebie przez pomyłkę, prosimy dać nam znać przez formularz kontaktowy na stronie 24we.pl

Prosimy o aktywację konta zgodnie z instrukcją zawartą w mailu. W przypadku problemów prosimy o kontakt   mailowy z przedszkolem PRZEDSZKOLE_96@INTERIA.PL

Loginem jest Państwa adres mailowy   a hasło ustawia się samemu zgodnie z instrukcją
Hasło musi być zmieniane co 30 dni .
Hasło zmieniamy klikając  w link: Jeśli nie pamiętasz swojego hasła lub nie możesz się zalogować, kliknij tutaj
Powyższy link służy również do przypomnienia hasła
SYSTEM ODPŁATNOŚCI