Szanowni Państwo

W dniu 1.09.2021r. ( środa) rodzice z wszystkich grup mogą wejść z dzieckiem do szatni , pomóc dziecku odnaleźć swoją szafkę a następnie odprowadzić dziecko do jego sali. Listy dzieci będą wywieszone na tablicy w przedsionku przedszkola. Prosimy obowiązkowo wchodzić do placówki w prawidłowo założonych maseczkach ,  zdezynfekować ręce ( dystrybutor w przedsionku) oraz zachować stosowny odstęp od rodziców i innych pracowników przedszkola.

Od 2.09.2021r., do przedszkola mogą wejść tylko rodzice trzech najmłodszych grup ( ŻÓŁTA, CZERWONA, POMARAŃCZOWA).  Dzieci z pozostałych grup, wchodzą do przedszkola bez rodziców. Rodzice odprowadzają dziecko jedynie do przedsionka placówki.Wszystkie istotne informację znajdziecie Państwo w tym roku na stronie internetowej przedszkola  lub na tablicy informacyjnej w przedsionku placówki .

Marzena Skarbek-Kiełłczewska
Dyrektor Przedszkola nr 96
ul,Wyspiańskiego 5
tel 22 839-28-39

ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA OD 1.09.2021 WAŻNE!!!