W dniach 1- 11 września 2023r należy dokonać wpłaty za wyżywienie w kwocie 315 zł,  na numer  rachunku bankowego :

ul. Wyspiańskiego 5

65 1030 1508 0000 0005 5098 3052

• W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka, grupy oraz miesiąca, którego wpłata dotyczy.
  • Proszę o dokładne przestrzeganie terminu wpłat
  • Jeżeli ktoś z Państwa chciałby odliczyć nieobecności za czerwiec proszę o kontakt mailowy z przedszkolem (W przypadku nieodliczenia nieobecności we wrześniu ,zostaną one odliczone w październiku )

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE JEST OBOWIĄZKOWA

Brak wpłaty skutkuje :

-Lista osób zalegających z opłatami jest przekazywana do Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty

-W przypadku zalegania z płatnościami dziecko może zostać skreślone z listy wychowanków

-Może być również wystawiona decyzja administracyjna dotycząca egzekucji naszych należności

Dyrektor może udzielić zwolnienia z całości lub części opłat za żywienie w przypadku szczególnie trudniej sytuacji materialnej rodziny wychowanka oraz szczególnie  uzasadnionych przypadkach losowych, pod warunkiem  wcześniejszego zgłoszenia się rodziców  do Ośrodka Pomocy Społecznej.

Do dnia 15 września wszyscy Państwo będziecie mieli  założone konta w systemie 24we.pl.

Loginem będzie adres mailowy matki dziecka .

OPŁATA ŻYWIENIE DZIECI WRZESIEŃ