Zakończył się etap zapisu na dyżury wakacyjne

Informację o zakwalifikowaniu dziecka znajdziecie Państwo w dniu 10 maja od godziny 13:00 w elektronicznym systemie zapisów oraz w przedszkolu lub szkole, do której ubiegaliście się o przyjęcie na dyżur. Informacja o zakwalifikowaniu zostanie również przesłana przez Biuro Edukacji rodzicom lub prawnym opiekunom na adresy e-mail wskazane we wniosku.(listy nie będą wywieszane ,przedszkole nie udziela informacji drogą telefoniczną ani mailową)

Dotyczy dzieci zakwalifikowanych

• Potwierdzeniem zapisu jest wniesienie opłaty za żywienie (w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji o zakwalifikowaniu) na rachunek każdej placówki do której dziecko jest zakwalifikowane.
  • Termin ostateczny tzn w którym opłata powinna być na koncie każdej placówki to 23.05.2024
  • W przedszkolu nr 96 wpłaty w kwocie 225 zł(15 zł za 1 dzień-opłacamy zgłoszone pełne tygodnie ) należy dokonać na rachunek bankowy
  • o numerze :
  • 65 1030 1508 0000 0005 5098 3052

lub

• dostarczenie do placówki orgaznizującej opiekę wakacyjną (w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji o zakwalifikowaniu ,do dnia 23.05.2024) zaświadczenie o zwolnieniu z opłat za żywienie w macierzystym przedszkolu lub szkole i wystąpienie o zwolnienie z opłaty za żywienie w czasie dyżuru wakacyjnego,

lub

• dostarczenie do placówki orgaznizującej opiekę wakacyjną (w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji o zakwalifikowaniu,do dnia 23.05.2024) zaświadczenie o finansowaniu posiłków przez OPS.
  1. Brak opłaty lub nie dostarczenie zaświadczenia we wskazanym terminie, skutkuje wykreśleniem dziecka z listy osób zakwalifikowanych na dyżur w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym w szkole, organizującym opiekę wakacyjną.
  2. Rekrutacja uzupełniająca prowadzona będzie na wolne miejsca zgodnie z harmonogramem.  Aby wziąć w niej udział, musisz złożyć wniosek bezpośrednio w przedszkolu lub w szkole podstawowej, które dysponują wolnymi miejscami.
DYŻUR WAKACYJNY-kolejny etap